DOCUMENT ONE


DOCUMENT ONE


Document One je eklektické, osobité a jedinečné drum and bassové duo, které ve svých skladbách vytváří rozmanitou a vysoce energetickou zvukovou paletu, díky níž získalo mezinárodní reputaci, vydalo tracky na významných labelech a vystupuje takřka po celém světě.

Document One tvoří djové Joe a Matt, kteří se se potkali na kurzu hudební produkce na vysoké škole v Oxfordu, kde je spojila vášeň pro elektronickou hudbu. Často chodili na party po celé Velké Británii a sledovali drum & bassové dje a projekty, včetně Roni Size, Andy C, Noisia, Spor, Pendulum, Shy FX a netušili, že s nimi budou hrát v blízké budoucnosti jako projekt Document One.
Drum&bassová komunita je brzy vtáhla hlouběji do scény a ovlivnila jejich vyvíjející se mnohostranný zvuk. To je vedlo k tomu stále vpřed, aby si vydobyli pozici to a získali mohutnou energii, která je neustále pohání do nových výšin v rámci drum and bassu.
DDrum&bassová komunita je brzy vtáhla hlouběji do scény a ovlivnila jejich vyvíjející se mnohostranný zvuk. To je vedlo k tomu stále vpřed, aby si vydobyli pozici a získali mohutnou energii, která je neustále pohání do nových výšin v rámci drum and bassu. Document One nadále vydává a kultivuje svůj zvuk v rámci labelu Elevate Records, několik tracků vyšlo na Shogun Audio. Jejich nejnovější singl „Too Lazy“ je dokonale vyprodukován a zacílen na taneční parket a je dalším příkladem jejich produkčního umu, který je fanoušky drum and bassu široce přijímán.

Do pražského Crossu na jednu z nejdéle fungujících drum and bassových parties v Praze Drumstation XTRA 2024 přijede v pátek 12. dubna 2024 Document One reprezentovat Matt, polovina producentského dua. Fanoušci se mají na co těšit.
Drumstation XTRA 2024 hlavní stránka :: Facebook akce
Drumstation XTRA 2024