DJ CUTOFF


dj Cutoff


Po úspěšné kariéře se skupinou Future Research na holandské a české DnB scéně počátkem roku 2000, se Cutoff rozhodl ukončit svoji aktivní hudební kariéru v roce 2012. Zůstal však v Praze a pro tuto edici Drumstation se z djského důchodu vrací ještě jednou na stage.
Jako jeden z prvních členů Drumstation rodiny, se Cutoff v tento speciální večer navrátí ke kořenům DnB: dub reggae. Můžete se těšit na set plný originálních skladeb od legend z dubu jako King Tubby, Scientist, Augustus Pablo a Lee Perry. Nebude chybět ani dávka roots reggae a dancehall z 80. let. Nenechte si ujít tuto jízdu ke kořenům DnB.

Zajímavostí je, že součástí holandské Future research crew byl i dj Lenzman, který to dotáhl až na Metalheadz a známe ho z vystoupení na Let it Rollu nebo v Roxy. Jeho jméno je vidět níže na plakátu na legendární party v Akropoli na dvou stagích, kde djové odehráli na každé stagi žánrově odlišné sety. Btw. v koncertním sálu byl chillout s videoprojekcí a fotbálky. To byly časy:)Plakáty legendární party v Praze - Future Reseach a dj Cutoff, XT3 a Palác Akropolis

Future Research legendární party v Praze -  DJ CUTOFF


Drumstation XTRA 2024 hlavní stránka :: Facebook akce
Drumstation XTRA 2024