| Fotoreport 2008 | Video dnb arena | Report Filter 2007 | Článek Metro |SNOW&BASS 2011

SNOW&BASS history

Jak Snow&bass vznikl a jak se vyvíjel? Zkoušíme to dát dohromady, kdo si něco ví pamatuje, ať dá prosím vědět :)

2006, březen
První Snow&bass, konal se na konci sezóny v březnu a to od neděle do středy, nebo tak nějak, na Lyžařské boudě. Účastní se ho Bass Beast, Massive Elementz (hlavní soundsystem a technika), Badpoint a z ciziny celá řada hostů: Mz. Revolution (Kanada), mc R-VEE (Uk), mc Ricky T (Uk), dj Domino (Uk), dj Cutoff (Nl) a také hosté domácí: Suki, mc Jacob, Beast67, P.no.. a pověstná blonýdna djka Affection.
Hraje se na dřevěném ponku a koná se také hned první googles party, čili párty v lyžařských brejlích a helmách.

2007, leden
Na Lyžařské boudě máme Red Bull dj stůl, opět Bass Beast, Massive Elementz (hlavní soundsystem a technika) a Badpoint, hosté dj Lockee (Ch), mc R-vee (Uk), mc Jacob, Beast67, P.no, Skiny, Katcha, mc Lindee a mc Krakonoš.
Proběhla návštěva a přednáška Red Bull music academy. Jacob jezdí každý den k doktorovi s chcíplým psem, který má nakonec alergii na koberec, tak s ním spí Jacob v baru u krbu.

2008, leden
Naprosto největší Snow&bass všech dob, týdenní akce na horách, účastní se ho THTC team a celkem máme 26 účastníků z ciziny, hlavně z Anglie a Holandska, ale také ze Španělska. S cizinci je sranda, než jim dojde, že chata je opravdu úplně ztracená v horách, svážejí je navečer různé skůtry z hospod dole ve vesnici. Účastní se také Colin, zakladatel a majitel prestižního dnb časopisu Knowledge (Uk), který při prvním ranním sjezdu z chaty zajel do Černého dolu a žadaní o odvoz autem (pěšky do kopce 10km se mu nechce).
A teď pozor, zahraniční hosté: dj Nookie (Uk), mc Five Alive (Uk), mc Loqui (Uk), mc R-vee (Uk), dj Skunkboy (Uk)!!
Probíhá masová lekce snowboardingu na dětském vleku za chatou, vyučuje Negr, poprvé na prkně stojí Nookie a vlastně všichni zahraniční djs, ale také třeba Pixie..
Colin natáčí video pro DNB ARENU, asi na tomto největším světovém DNB serveru první drum and bass video z Čech!

2010
Změna místa, tentokrát chata Bohatýr dole v Peci. Se zemí jí srovnali až půl rok po Snow&bassu, to nebyla naše práce. Novinky: buzení trumpetou. Hrajeme na místní Qudrant sound system, na chatě jsou místní tochu zamtení, ale akce super. Počasí nic moc.

2011
Opět změna místa, tentokrát Velká Úpa, což je z Pece co by kamene dohodil a navíc je přímo u chaty lanovka a super kopec Portášky.

2012-2014
Hotel Úpa stále funguje a ani Snow&bass ho nedokázal dorazit, opět nehorázné mejdany a taky skákání přes Subaru na svahu.
SNOW&BASS t-shirt - dj Nookie - Snow&bass 2008thanx 2: Badpoint dnb shop Redbull Music Academy LTB snowboards DNB league Konopná móda drumandbass.cz Knowledge